Menu O FIRMIE   OFERTA   NOWOŚCI   KONTAKT  
   
Strona główna
O Firmie
Oferta
Kotły z podajnikiem tłokowym
Kotły z palnikiem retortowym
Kotły całodobowe
Kotły tradycyjne
Pozostała oferta
Nowości
Dokumentacja
Uzyskane świadectwa i certyfikaty
Dokumentacja techniczno-ruchowa
Kontakt
Właściciel

O Firmie

Nasza firma istnieje na rynku już od wielu lat, natomiast nabyte doświadczenie w branży kotlarskiej datuje się znacznie wcześniej jeszcze przed powstaniem zakładu.

Jako główny cel obraliśmy dostarczenie naszym Klientom w pełni funkcjonalnych, wysokiej jakości produktów. Staramy się również aby nasze produkty uzyskiwały jak największą wydajność, były bezpieczne dla użytkowników a zarazem jak najmniej wpływały na zanieczyszczenie środowiska, co potwierdzają uzyskane certyfikaty.

Firma Krzystal podlega bezustannej rozbudowie i modernizacji, między innymi poszerzamy i modernizujemy park maszynowy, dążąc w ten sposób do wytwarzania jak najwyższej jakości produktów, zarazem zwiększając bezpieczeństwo i higienę pracy. Rozwój przedsiębiorstwa ma również wpływ na życie spoełeczności lokanej, którego głównym elementem jest tworzenie nowych miejsc pracy.
Głównym produktem Firmy "Z.P.H.U. KRZYSTAL" są gotowe do montażu kotły c.o. i półprodukty branży kotlarskiej. Do wykonywanych usług branży ślusarskiej należy dodać również, realizowanie indywidualnych projektów klientów.

Wraz z rozwojem firmy, postępuje także rozwój techniczny produkowanych kotłów jak i podzespołów. Podejmujemy daleko idące starania aby utrzymywać jak najwyższy standard wykonywanych produktów, poddając każdy z nich ścisłej kontroli jakości. Staramy się dotrzymywać kroku postępowi technicznemu branży kotlarsko-ślusarskiej, często projektując i wprowadzając na rynek jako pierwsi udoskonalenia, które w późniejszym czasie są powielane przez inne firmy.

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami,
zapraszamy do zakupów,
i życzymy zadowolenia z użytkowania.
Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
All rights reserved © Wszystkie prawa zastrzeżone