Menu O FIRMIE   OFERTA   NOWOŚCI   KONTAKT  
   
Strona główna
O Firmie
Oferta
Kotły z podajnikiem tłokowym
Kotły z palnikiem retortowym
Kotły całodobowe
Kotły tradycyjne
Pozostała oferta
Nowości
Dokumentacja
Uzyskane świadectwa i certyfikaty
Dokumentacja techniczno-ruchowa
Kontakt
Kocioł z podajnikiem tłokowym

Kotły z podajnikiem tłokowym i dodatkowym rusztem tradycyjnym

Kotły z podajnikiem tłokowym charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną sięgającą 89%. Umożliwiają spalanie miału węgla kamiennego, węgla typu groszek i eko-groszek.
Wykazują niską emisję spalin, jak również przy odpowiednim dobraniu dawek paliwa, wygodną i tanią eksploatację konkurencyjną w stosunku do opalania gazem czy olejem opałowym.
Obsługa kotła ogranicza się praktycznie do uzupełniania paliwa w koszu i opróżniania popielnika, co pozwala na bezprzerwową pracę w całym okresie grzewczym.
Kotły zostały wyposażone również w dodatkowy stały ruszt tradycyjny, umożliwiający krótkie przepalanie bez potrzeby uruchamiania głównego palnika.

więcej...

Kocioł z podajnikiem ślimakowym i palnikiem retortowym

Kotły z podajnikiem ślimakowym i palnikiem retortowym

Kocioł na paliwo stałe, przystosowany do spalania węgla drobnego sortymentu (eko-groszek 5-25mm). Proces spalania odbywa się w sposób ciągły, a podawaniem paliwa zarządza sterownik mikroprocesorowy.
Obsługa kotła ogranicza się do uzupełniania zasobnika paliwa i opróżniania popielnika z popiołu. Sprawność kotłów dochodzi do 85%.

więcej...

kocioł całodobowy

Kotły całodobowe

Kocioł górnokanałowy z dodatkowym dotlenianiem spalin, które wydatnie przeciwdziała efektowi skraplania w kanałach kotła jak również w przewodzie kominowym. Rozwiązanie to zwiększa również wydajność kotła a w połączeniu z budową górnokanałową daje szybki przyrost temperatury w układzie C.O.

więcej...

kocioł tradycyjny typu UKS-P

Kotły tradycyjne typu UKS-P

Kotły UKS-P przystosowane są do spalania gorszych gatunków węgla kamiennego, węgla brunatnego, drewna, trocin, miału itp.
Ważną zaletą jest znacznie zwiększona sprawność, uzyskana poprzez zastosowanie mikroprocesorowego regulatora temperatury oraz wentylatora nadmuchowego.

więcej...

Pozostała oferta

Pozostała oferta

Tutaj znajdziecie Państwo półprodukty branży kotlarskiej a także inne produkty wykonywane przez naszą firmę. W tym również maszyny i urządzenia przeznaczone do sprzedaży.

więcej...

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!
All rights reserved © Wszystkie prawa zastrzeżone